w Polsce w USA

 

Upadek na chodniku, upadek ze śliskich, zniszczonych, niespełniających wymogów prawa schodów, upadek ze schodów, które nie posiadały poręczy? Upadek w jakimkolwiek miejscu publicznym, w sklepie, w teatrze, na peronie metra, peronie kolejowym, w szkole, na lotnisku, w miejscu sakralnym (wszelkich wyznań)? Spadający przedmiot, kawałek otynkowania, muru? Zawalenie się budynku? Obrażenia powstałe w wyniku złego zabezpieczenia i przeprowadzenia imprezy masowej lub zorganizowanej? Obrażenia wynikające z odbywającego się w pobliżu polowania? Brzmi to nieprawdopodobnie, ale - przypadkowe postrzelenie przez myśliwego? Poślizgnięcie i upadek na lodzie lub śniegu, na rozlanej cieczy, w restauracji, w hali sportowej czy widowiskowej, nawet we własnym domu - każdorazowo w zależności od okoliczności może należeć Ci się odszkodowanie. Zawsze rzetelnie poprowadzimy Twoją sprawę.

 

Od lat skutecznie i rzetelnie reprezentujemy osoby, które uległy wszelkim podobnym wypadkom. Prosimy pamiętać - w przypadku niektórych wypadków obowiązują nieprzekraczalne terminy na złożenie wniosku roszczenia. Prosimy nie czekać, prosimy niezwłocznie skontaktować się z nami. Zawsze udzielimy bezpłatnej konsultacji.

Mamy nadzieję, że nie przydarzy Ci się żaden wypadek, ale zapisz, zapamiętaj numer telefonu do nas, na wszelki wypadek - 515-997-112.


VMDesign logo Script logo