w Polsce w USA

 

Czy wiesz, że reprezentowaliśmy osobę, która kosząc trawę przy własnym domu została poparzona w wyniku wybuchu benzyny w spalinowej kosiarce? Czy wiesz, że byliśmy adwokatami osoby, która z powodu wady konstrukcyjno-produkcyjnej krzesła spadła z niego na plecy doznając poważnych obrażeń kręgosłupa? Osoby te otrzymały odpowiednie, bardzo satysfakcjonujące odszkodowania gdyż zarzuciliśmy producentowi zaprojektowanie i wyprodukowanie, a ogólnokrajowej sieci sklepów wprowadzenie do sprzedaży i dystrybucję produktów z wadami konstrukcyjnymi zagrażającymi bezpieczeństwu. Wady te, dzięki naszemu działaniu uznane zostały za bezpośrednią przyczynę obrażeń ciała i utraty zdrowia naszych klientów. Reprezentowaliśmy rodziców małego dziecka, którego pidżama zajęłą się ogniem z powodu wadliwej kuchenki gazowej. Pozwani w trakcie rozprawy zaproponowali wielomilionową ugodę, na której kwotę przystali nasi klienci. Oni wciąż polecają nas swoim bliskim i znajomym, którzy ulegli wypadkom.

Byliśmy adwokatami ofriar wypadków, których powodem były wadliwe, nieodpowiednio skonstruowane piły tarczowe nieposiadające odpowiednich zabezpieczeń. Pomimo dużego stopnia skomplikowania takich spraw uzyskaliśmy dla naszych klientów należne odszkodowania.

Posiadamy doświadczenie i wiedzę konieczną do rzetelnego i skutecznego prowadzenia spraw dotyczących wszelkich wypadków związanych z wadliwie działającymi urządzeniami.

Zadzwoń w celu konsultacji, może Tobie także należy się odszkodowanie. Zapisz nasz numer 515-997-112. Na wszelki wypadek.


VMDesign logo Script logo