w Polsce w USA

 

Od lat skutecznie reprezentujemy osoby poszkodowane we wszelkich wypadkach przy pracy.

Czy wiesz że odszkodowanie na drodze cywilnej może należeć Ci się w przypadku gdy pracujesz sprzątając i doznajesz obrażeń ciała w wyniku wyraźnego zaniedbania pracodawcy? Dotyczy to szczególnie przypadków, w których pracodawca nie posiada ważnego ubezpieczenia pracowniczego.

Czy wiesz, że może należeć Ci się odszkodowanie gdy dostarczasz posiłki do domu opieki, a jeden z rezydentów, przy zaniedbaniu osób trzecich, powoduje u Ciebie trwały, wymagający hospitalizacji uszczerbek na zdrowiu? Skutecznie reprezentowaliśmy klienta w takiej sprawie. Naszą klientką była kobieta opiekująca się domem lekarzy, przy sprzątaniu zraniła się poważnie w stopę kawałkiem szkła stłuczonego po imprezie alkoholowej gospodarzy. Doznała nie tylko głębokiego rozcięcia stopy ale poważnej infekcji całego organizmu spowodowanej bakteriami obecnymi na tymże kawałku szkła. Ta bardzo miła starsza Pani otrzymała odpowiednie, wysokie odszkodowanie.

Nie zwlekaj, reguła jest prosta - gdy możemy wykazać zaniedbanie - Tobie może należeć się odszkodowanie. Zapamiętaj nasz numer telefonu, na wszelki wypadek.

W pracy byłeś poddany ekspozycji na szkodliwe substancje? Pracodawca nie zapewnił odpowiednich środków ochronnych? W sprawach takich wydarzeń zanotowaliśmy doskonałe rezultaty. Jest prawdopodobne, że prowadziliśmy już sprawę podobną do Twojej. My wiemy jakie przysługują Ci prawa i potrafimy dowieść, iż należy Ci się odszkodowanie. 

Nie zwlekaj. Po konsultację zadzwoń pod 515-997-112. I zapisz nasz numer w telefonie. Na wszelki wypadek.


VMDesign logo Script logo