w Polsce w USA

 

Od lat odnosimy sukcesy reprezentując klientów poszkodowanych w wyniku wszelkich wypadków przy pracy w tym wypadków na budowach. Wielokrotnie uzyskaliśmy należne odszkodowania w sprawach cywilnych dotyczących wszelkich upadków z wysokości, drabin, rusztowań stojących i wiszących, upadków w szyby wind, obrażeń spowodowanych nieodpowiednimi, wadliwie działającymi narzędziami, brakiem wymaganych zabezpieczeń i środków bezpieczeństwa, brakiem nadzoru lub niewłaściwym sprawowaniem nadzoru nad pracami budowlanymi, naruszeniem przepisów prawa budowlanego. Uzyskaliśmy wiele milionów dolarów odszkodowań dla osób poszkodowanych we wszelkich wypadkach na budowie.  Jesteśmy skuteczni i rzetelni. Efektywnie reprezentujemy ofiary wszelkich wypadków na budowie.

 

Jeżeli spadłeś z drabiny lub rusztowania, jeżeli jakiś przedmiot spadł na Ciebie, jeżeli zdarzył Ci się jakikolwiek wypadek na budowie - prawdopodobnie jesteś objęty ochroną przepisów prawa budowlanego i prawa pracy. Natychmiast zadzwoń pod 911, wezwij pogotowie, zadbaj o swoje zdrowie. Jedź do szpitala. Skontaktuj się z rodziną. W karetce i w szpitalu powiedz, że wypadek zdarzył się w pracy, nie wdawaj się w szczegóły - jeśli spadłeś z drabiny dla przykładu powiedz - spadłem z drabiny. Myśl o swoim zdrowiu, o leczeniu, o przyszłości.

 

Później zadzwoń pod 515-997-112. Rzetelnie zajmiemy się Twoją sprawą. Mamy nadzieję, że ani Tobie ani nikomu z Twojej rodziny lub przyjaciół nie przydarzy się żaden wypadek, ale zapamiętaj nasz numer - na wszelki wypadek. Numer do kancelarii solidnych adwokatów reprezentujących od lat osoby poszkodowane we wszelkich wypadkach na budowach.


VMDesign logo Script logo