w Polsce w USA

Jesteśmy liderami nie tylko wśród adwokatów polonijnych, jesteśmy liderami wśród adwokatów nowojorskich i amerykańskich.

Dlaczego warto zapamiętać nasz numer ?

    Dzięki szerokiemu zespołowi adwokatów i radców prawnych z nami współpracujących służymy wsparciem na terytorium całej Polski oraz Stanów Zjednoczonych. Skupiamy się na potrzebach naszych klientów, proponując im rozwiązania dostosowane do ich potrzeb oraz gwarantujące możliwie najwyższe rekompensaty. Współpracujemy wyłącznie z adwokatami i radcami prawnymi doświadczonymi w zakresie dochodzenia odszkodowań oraz rozumiejącymi tę kategorię spraw. Oczekujemy od siebie i naszych partnerów stosowania się do zasad gwarantujących najwyższy standard usług. Także dlatego, że poniższym rezultatom uzyskanym w Nowym Jorku trudno dorównać.

 

    W roku 2015 w jednym orzeczeniu sądu - $53,800.000.00 (pięćdziesiąt trzy miliony osiemset tysięcy dolarów) dla klientów poszkodowanych przy pracach usuwania skutków wydarzeń z 11 września na World Trade Center.

Od roku 2001 w sprawach dotyczących wypadków adwokaci kancelarii uzyskali odszkodowania na kwotę przekraczającą $160,000.000.00 (sto sześćdziesiąt milionów dolarów). 18 spraw zakończyliśmy uzyskaniem powyżej jednego miliona $1,000.000.00 dolarów werdyktu bądź ugody. Setki spraw zakończyliśmy sukcesem i zadowoleniem klientów - rezultatem, który cenimy najbardziej.

 

    Prowadzimy sprawy wszelkich wypadków. Działamy na terenie całego kraju z głównym biurem w Warszawie. Zapamiętaj nasz numer telefonu, tak NA WSZELKI WYPADEK - 791-274-247.

 


VMDesign logo Script logo