w Polsce w USA

Dla­czego warto przekazać sprawę właśnie nam? Dlaczego warto zapamiętać nasz numer telefonu?


   Niestety, wypadki zdarzają się nawet najbardziej tym przewidującym, przezornym i ostrożnym. Zdarzają się wszystkim. Czy można założyć, iż osoba nie posiadająca odpowiedniej wiedzy prawniczej i doświadczenia jest w stanie samodzielnie przeprowadzić cały proces zmierzający do uzyskania odszkodowania? Czy jest możliwe by prawnik bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy był w stanie uzyskać odszkodowanie w wysokości będącej odpowiednim zadośćuczynieniem za poniesione szkody?

   W idealnych warunkach prawdopodobnie tak, ale takie nie istnieją. Tak pozwani jak i ubezpieczyciele wykorzystując niewiedzę poszkodowanych, a także brak doświadczenia i wiedzy prawników. Notorycznie nie informują o należnych prawach, błędnie, niekorzystnie dla poszkodowanych interpretują fakty oraz przepisy prawa, a co następuje regularnie zaniżają kwoty odszkodowań lub nakłaniają do zrzeczenia się roszczeń. Dla nich to biznes. Dla nas to walka o podstawowe prawa naszych klientów. Opierając się na wielu przypadkach spraw, które szczęśliwie trafiły do naszej kancelarii możemy z pewnością stwierdzić, iż czynniki takie jak okoliczności związane z wypadkiem, ich interpretacja, skomplikowane prawo, częsty brak wiedzy i doświadczenia w kwestii prawa dotyczącego odszkodowań, a czasami nieprzemyślany wybór prawnika powodują, iż możesz nie otrzymać należnego i adekwatnego do poniesionych strat odszkodowania. Nie ma gwarancji, że w Twojej sprawie będziemy równie skuteczni, ale zobacz w jakiej wysokości odszkodowania nasi adwokaci uzyskiwali dotychczas.

 

Co nas wyróżnia?

 

  • Łączymy doświadczenia amerykańskich i polskich adwokatów wyspecjalizowanych w dochodzeniu odszkodowań.

  • Wywodzimy się z obsługi podmiotów korporacyjnych. Przyzwyczajeni do zapewniania najwyższych standardów obsługi, gwarantujemy ją naszym klientom indywidualnym.

  • Dążymy do zrozumienia potrzeb naszych klientów i odpowiadamy na ich potrzeby.

  • Każdy z naszych klientów jest osobiście obsługiwany przez dedykowanego adwokata lub radcę prawnego dających rękojmię należytego prowadzenia każdej ze spraw.

  • Nie tylko dbamy o wysokość odszkodowania, zależy nam na rzetelnym i regularnym informowaniu naszych klientów o całym toku postępowania w danej sprawie.

  • Dla nas każda sprawa jest indywidualna i niepowtarzalna. Do każdej sprawy przywiązujemy taką samą – najwyższą – wagę.

  • Zapewniamy przejrzystość rozliczeń za prowadzoną sprawę.

  • Nie zaskakujemy klientów kilkunastostronicowymi umowami pisanymi małym drukiem – bazujemy na prostych umowach i wzajemnym zaufaniu.


   Poniżej kilka porad i sugestii - tak na wszelki wypadek.

 

   Niezależnie od rodzaju wypadku - zadbaj o swoje zdrowie. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz pomocy medycznej, nie zwlekaj - zadzwoń natychmiast pod numer alarmowy 112. Powiedz zwięźle i rzeczowo gdzie jesteś, co się zdarzyło, powiedz co Ci dolega. Oczekuj na pomoc. Jeżeli jest to wypadek komunikacyjny z udziałem innych uczestników ruchu poproś o przyjazd Policji. Zadbaj o swoje prawa. Nie mów nic o Twojej ewentualnej winie. Nie przyznawaj się do ewentualnego naruszenia przepisów. Jeśli karetka pogotowia zabiera Cię do szpitala - wróć do punktu pierwszego - zadbaj o swoje zdrowie, skontaktuj się z rodziną, odpocznij. Później dokonaj rozsądnego wyboru prawnika. Zadzwoń do naszej kancelarii pod numer 515-997-112.
   Niezależnie od rodzaju wypadku - podstawowe informacje przekazane służbom medycznym oraz Policji na miejscu wypadku zostaną zapisane w raportach, do których będziemy mieli później wgląd. W odpowiednim czasie wspólnie będziemy mogli w szczegółach opisać co i dlaczego naszym zdaniem było przyczyną Twojego wypadku. Będziemy mogli ustalić kto zawinił, kto nie dopełnił obowiązków, przeciwko komu założyć sprawę.
   Wybierz naszą kancelarię. Zostań klientem utrzymujących na najwyższym poziomie umiejętności, dobrze wykształconych i doświadczonych profesjonalistów, liderów z popartym doskonałymi wynikami wieloletnim doświadczeniem. Nie zwlekaj ze skontaktowaniem się z nami. Zwłoka może radykalnie pomniejszyć szansę otrzymania adekwatnego odszkodowania. Zadzwoń, a my udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji, informacji które mogą być kluczowe nie tylko dla wysokości odszkodowania - mogą stanowić o tym czy odszkodowanie otrzymasz.
   Jasno i klarownie ustalamy zasady prowadzenia sprawy. Opłatę wstępną pobieramy po przedstawieniu klientowi na co zostanie wykorzystana. W szczególnych przypadkach że nie pobieramy żadnych opłat przed i w trak­cie pro­wa­dze­nia sprawy. Wyna­gro­dze­nie pro­cen­towe od uzyskanej kwoty pobieramy po jej zakończeniu, po odliczeniu kosztów prowadzenia sprawy, które pokrywamy będąc przekonanymi, iż możemy sprawę zakończyć pomyślnym rezultatem. Wysokość tego wynagrodzenia to w sprawach wypadków od 1/4 do 1/3 od uzyskanej kwoty odszkodowania netto, czyli pomniejszonej o koszty. Pamiętaj - wysokość odszkodowania, które możesz otrzymać uza­leż­niona jest także od stopnia skomplikowania faktów w sprawie, rodzaju i wielkości obra­żeń poszko­do­wa­nej osoby, ale także od tego jak szybko skontaktujesz się z nami. To jak szybko poznamy fakty sprawy jest kwestią niezmiernie istotną - dla własnego dobra, gdy zdarzy Ci się wypadek - nie zwlekaj. Zadzwoń pod 791-274-247. Zakończnie niektórych spraw, dla przykładu takich jak wypadki komunikacyjne, w których fakty są oczywiste zajmuje niekiedy kilka miesięcy. Są też sprawy, których stopień skomplikowania faktycznego jak i prawnego powoduje, że na ich zakończenie trzeba czekać dużo dłużej.

    Pamiętaj - my zajmujemy się wszelkimi wypadkami - nawet takimi, których prowadzenia nie podejmują się kancelarie z mniejszym doświadczeniem. Prowadzimy np. sprawy wypadków w sporcie, sprawy szkód i obrażeń ciała wyrządzonych przez myśliwych, sprawy wypadków na morzu itd. Prowadzimy sprawy dotyczące utraty zdrowia dzieci - wszelkich wypadków z ich udziałem, w tym wadliwych zabawek, zaniedbań szkół i przedszkoli.  Co więcej - ponieważ jesteśmy liderami wśród profesjonalistów, liderami, którzy uzyskują doskonałe rezultaty - kancelarie przekazują nam sprawy dla nich zbyt trudne, które przyjęły bezpośrednio od osób poszkodowanych.
  
  Zadzwoń po bezpłatną konsultację także wtedy, jeżeli jesteś ofiarą wypadku, ale nie sądzisz, że należy Ci się odszkodowanie. Przekaż informację o nas rodzinie i znajomym, którzy byli poszkodowani w wypadkach - my rzetelnie i skutecznie zajmujemy się sprawami wszelkich wypadków.

   Skontaktuj się z nami już dzisiaj i koniecznie zapamiętaj nasz numer, tak NA WSZELKI WYPADEK - 791-274-247.

 

 


VMDesign logo Script logo