w Polsce w USA

Kim jesteśmy? Jak prowadzimy sprawy? Dlaczego odnosimy sukcesy?

 

    Każdy klient ma prawo do najwyższego standardu usług profesjonalnych prawników. W naszej firmie łączymy doświadczenia i standardy obsługi prawnej wielkich firm z doświadczeniem w zakresie dochodzenia odszkodowań. Jesteśmy rozwiązaniem dla tych którzy cenią wysoką jakość obsługi i skuteczność w działaniach.

   Starannie i rzetelnie informujemy klientów o ich prawach, jednakowo dbamy o każdą sprawę i każdego klienta. Naszym celem jest uzyskanie dla klienta jak najwyższego odszkodowania. Zabezpieczamy dowody w sprawie. Słuchamy. Informujemy. Rozmawiamy. Przedstawiamy opcje i możliwości. Obdarzeni przez naszych klientów zaufaniem, jako rzetelni prawnicy zawsze konsultujemy z nimi działania, które podejmujemy w ich sprawach. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi wszelkich poważnych wypadków. Każdy prawnik jest odpowiedzialny za daną sprawę od jej przyjęcia do zakończenia i zna sprawę na wylot. Jest w stałym kontakcie z klientem. Dbamy nie tylko o wysokość odszkodowania, ale także o jakość kontaktu z naszymi klientami.

   Klienci znają nas osobiście. Sprawy przygotowujemy od początku na wokandę, na rozprawę, do sądu. Jeśli pozwani oferują ugodę my dyktujemy jej warunki. Każda sprawa jest indywidualna, do każdej przygotowujemy się starannie i każdą traktujemy jak nową, bez schematów, aby zmaksymalizować sumę odszkodowania. Negocjujemy, stosujemy instytucję mediacji. Kierujemy się wyłącznie dobrem naszego klienta. Doskonałe wyniki, które osiągamy są także zasługą naszych klientów. Jeżeli Ty lub ktoś z Twojej rodziny, lub znajomych jest ofiarą jakiegokolwiek wypadku, nawet jeżeli nie sądzisz, że może należeć się odszkodowanie, zadzwoń teraz - my zawsze w rzetelny i przejrzysty sposób zajmujemy się sprawami wszelkich wypadków. Konsultacji udzielamy bezpłatnie. Z każdym klientem omawiamy koszty i wynagrodzenie w sprawie. W wielu przypadkach wynagrodzenie pobieramy dopiero kończeniu sprawy.

   Nasze działania to nie tylko uzyskiwanie zadośćuczynienia dla ofiar wszelkich wypadków, oddziałujemy także społecznie i prawnie na procesy dotyczące prawodawczej i wykonawczej części postępowania w sprawach wypadków, w kwestiach bezpieczeństwa pracy oraz ubezpieczeń i zagadnień z nimi związanych.

Jeśli jesteś ofiarą wypadku, nawet jeśli uważasz, że nie należy Ci się odszkodowanie skontaktuj się z kancelarią i zapisz nasz numer telefonu, tak NA WSZELKI WYPADEK - 791-274-247
.


VMDesign logo Script logo