w Polsce w USA

   Adwokat Gregory J. Cannata jest wybitnym przedstawicielem nowojorskiej palestry. Adwokatem został w roku 1978.

   W roku bieżącym zakończył złożoną w roku 2004 sprawę, której to był inicjatorem i wraz z zespołem adwokatów wygrał kierowaną przez niego długotrwałą batalię przeciwko kilkudziesięciu firmom, którym zarzucił odpowiedzialność za utratę zdrowia osób pracujących przy odgruzowaniu i uporządkowaniu terenu World Trade Center po tragedii 11 września 2001 roku. Kwota odszkodowania uzyskana dla klientów przez kancelarię wyniosła $53,800.000.00 (PIĘĆDZIESIĄT TRZY MILIONY OSIEMSET TYSIĘCY DOLARÓW). 

   Gregory J. Cannata jest adwokatem który doświadczenie wyniósł z The Firm - Schneider, Kleinick & Weitz. W Firmie przeszedł wszystkie stopnie kariery adwokackiej awansując najpierw na Partnera, później sprawował stanowisko Partnera Zarządzającego. Posiada nieocenione, idące w dekady, solidne doświadczenie prawnicze - począwszy od wstępnych czynności prawnych w sprawie wszelkich wypadków, po umiejętności procesowe, którym trudno byłoby komukolwiek dorównać. Biegle włada praktyczną wiedzą dotyczącą każdego aspektu prawa dotyczącego wszelkich odszkodowań, a w połączeniu z doskonałą analizą faktów w każdej sprawie potrafi ze wspaniałymi rezultatami z niej korzystać. Kancelarie adwokackie konsultują z nim i przekazują mu sprawy, które są dla nich zbyt trudne lub zbyt powazne. Uzyskał i brał udział w uzyskaniu milionów dolarów odszkodowań.

   Nawiązuje łatwy kontakt z klientami, chętnie udziela wyczerpujących porad prawnych. Jest zafascynowany historią Polski, jej kulturą oraz sztuką. Stara się (niestety bez wyraźnych efektów - dopisek polskojęzyczych pracowników kancelarii) nauczyć języka polskiego.  Jest zapalonym żeglarzem, chętnie spędza wolny czas żeglując wraz z małżonką i rodziną.


VMDesign logo Script logo