w Polsce w USA

Proszę się nie zdziwić, ale znów napiszę, iż od lat reprezentujemy osoby poszkodowane w wyniku wszelkich zaniedbań w sztuce lekarskiej. Sprawy te wymagają szczególnej uwagi z paru powodów. Po pierwsze kwestia przedawnienia roszczenia. Proszę pamiętać, iż czas niestety, przeważnie pracuje dla drugiej strony - dotyczy to szczególnie okresu czasu, w którym można wnieść sprawę sądową na podstawie zaniedbania bądź błędu w sztuce lekarskiej.

Następnie - część klientów podejmuje samodzielne próby oceny sprawy pod względem prawnym, a także próby ewentualnego rozwiązania tejże na własną rękę. My wiemy jak skomplikowany jest proces prawny oraz jak skomplikowane potrafią być sprawy błedów w sztuce lekarskiej - wielokrotnie to udowodniliśmy, prosimy nie popełnić błędów, które mogą zaszkodzić sprawie - nie zwlekać oraz przekazać sprawę w ręce doświadczonych adwokatów.

Wielokrotnie reprezentowaliśmy pacjentów poszkodowanych przez lekarzy, szpitale, oraz inne instytucje opieki. Jeżeli lekarz nie zdiagnozował na czas choroby, jeżeli operacja została przeprowadzona w sposób odbiegający od przyjętych zasad sztuki lekarskiej, jeżeli brak opieki przez pielęganiarkę spowodował znaczne pogorszenie stanu zdrowia, jeśli zostało przepisane nieopowiednie lekarstwo powodujące w następstwie poważne skutki uboczne - to tylko niewiele przykładów poważnych spraw z zakresu błędów i zaniedbań medycznych, którymi się zajmujemy.


Jeżeli Ty lub ktoś z Twojej rodziny, lub znajomych jest ofiarą błędu w sztuce medycznej - zadzwoń po bezpłatną konsultację pod numer 515-997-112.


VMDesign logo Script logo