w Polsce w USA

Adwokat Bartosz Michał Biliński jest absolwentem Uniwerystetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Yeshiva University w Nowym Jorku. Posiada obszerną wiedzę prawną dotycząca wypadków i odszkodowań oraz kilkunastoletnie, poparte praktyką na wszelkich stopniach kariery adwokackiej - solidne doświadczenie w reprezentowaniu osób poszkodowanych we wszelkich wypadkach.

   Uzyskał samodzielnie setki tysięcy i brał udział w uzyskaniu milionów dolarów odszkodowań dla osób poszkodowanych we wszelkich wypadkach w Stanie Nowy Jork. Kieruje się przede wszystkim dobrem klientów, którzy szczerze polecają innym jego usługi.  Większość jego klientów pochodzi z polecenia zadowolonych klientów, których już reprezentował. Klienci konsultują z nim także sprawy dotyczących innych dziedzin prawa, rekomenduje odpowiednich adwokatów. Kancelarie przekazują mu sprawy dotyczące wszelkich poważnych wypadków.

   Dla dobra klientów prowadził i zakończył satysfakcjonującymi wynikami sprawy, które z powodu skomplikowania nie zostały przyjęte przez innych adwokatów. Utrzymuje stały przyjazny kontakt z byłymi klientami, którzy od lat mieszkają w Polsce.  Niejednokrotnie na ich zaproszenie bywa gościem w ich domach w Ojczyźnie. Pracował w kancelarii znanego w środowisku polonijnym adwokata Abrahama Frydmana oraz dla the Firm (Schneider, Kleinick & Weitz) pod nadzorem takich sław nowojorskiej palestry jak adwokat Schneider słynący z wielokrotnego uzyskiwania odszkodowań w wysokości nawet kilkudziesięciu milionów dolarów.

Jest doświadczonym żeglarzem, Kapitanem Polskiego Związku Żeglarskiego, członkiem Zarządu Głównego Yacht Klubu Polski. W rekordowym czasie przepłynął Atlantyk z najlepszym polskim żeglarzem oceanicznym Zbigniewem Gutkowskim, wielokrotnie brał udział w międzynarodowych regatach żeglarskich, trenuje Judo, pasjonuje się fotografią i muzyką jazzową, jeździ Harleyem.


VMDesign logo Script logo